مشاوره کسب و کار

[panel title=” مشاوره کسب و کار با دکتر رضا یادگاری مشاور و مربی برجسته کارآفرینی ایرانی”]

reza yadegari

یکی از مهمترین نیازهای دنیای کارآفرینی، داشتن یک راهنما برای ورود به این جهان ناشناخته است
عمده ترین دلیل ورشکستگی بسیاری از افرادی که گمان می کنند می توانند برای خود صاحب یک شغل شوند، نداشتن راهنمایی است که اولا تشخیص دهد “شما یک کارآفرین می توانید باشید یا نه!” و اگر می توانید “باشید” چگونه کارآفرینی هستید فردی یا سازمانی؟ یا اصلا شما فقط می توانید یک نیروی خوب باشید ؟ و ورود به دنیای کارآفرینی برای شما بسیار خطرناک خواهد بود.
مرحله بعد چگونگی پیشرفت و راه اندازی برای افرادی است که می توانند کارآفرین باشند و همچنین انتخاب یک شغل مناسب برای شما است. و همینطور ادامه مسیر کاری برای افرادی که یک کارآفرین سازمانی خوب هستند یا یک نیروی خوب بوده و می توانند با توانمندی های مخصوص به خود، هم برای خود و هم برای دیگران مفید باشند.
علم روانشناسی کارآفرینی، یک علم کاملا تخصصی می باشد که صرفا می تواند توسط کسی انجام شود که هم علم در حوزه تئوریک و هم در اجرا کاملا حرفه ای بوده باشد.
“رضا یادگاری” با سابقه بیش از پانزده سال در این حوزه و ارتباط با صدها کارآفرین برتر ایرانی، بهترین راه کسب و کار و زندگی شما را برایتان ترسیم می کند. نقشه راه، مهمترین قسمت زندگیست که تنها انسانهای باهوش از آن بهره می برند و دیگران به آزمون و خطا در این زندگی کوتاه می پردازند

تلفن تعیین وقت مشاوره کسب و کار با دکتر رضا یادگاری

مشاور و مربی کارآفرینی ایرانی

دبیر بنیادسخنرانان حرفه ای ایران

بنیانگذار برندشخصیت در ایران

بنیانگذار تاریخ شفاهی زندگینامه کارآفرینان ایرانی

(دانشگاههای صنعتی شریف،امیرکبیر،علم و صنعت و شهیدبهشتی)

 علی نظامی فرد

53 28 907 909 سامانه مشاوره هوشمند

09194403319

[/panel]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *